.

.

Drawstring Ранец Салата Вреќа Лесни Торба Отпорен на Вода Салата Ранец за Жени Мажи (Цвеќе)

Drawstring Ранец Салата Вреќа Лесни Торба Отпорен на Вода Салата Ранец за Жени Мажи (Цвеќе)

мислење на клиентот:

DEN 1280.40
Достапност
Во достапна форма

★Можете да го машина за миење не избледуваат, на дебелина од околу 2cm, висока густина не можат да си дозволат кадифе. ★Ултра-меки висок квалитет на еколошки влакна, мека и нежна на допир, не исчезнат lint. ★Деликатна ивица, заврши автомобил линија, со користење не се лизга пластика во долниот дел од пластика, не се лизга ефект и не му наштети на подот. ★Висока густина тепих површина, долго-траен, силикони дното, влага изолација.Задебелена тепих спалната соба полна продавница деца дневна соба кафе на маса, кревет ќебе дома модерен минималистички.Соодветен простор : купатило, кујна скалите дневна соба foyer bedroom Style : Nordic Cleaning Тип : Вакуум Хемиско Чистење може да се мијат со hand Shape : правоаголни carpet Technology : weaving Note : 1. Овој производ вклучува само тепих, други украси во оваа бројка не се вклучени.2.Прирачник за мерење, тоа е неизбежна 1-2cm грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите