.

.

Џејмс Стјуарт Jr. Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Отпорен На Вода Танц Фитнес Јога Патување За Жени Мажи Големи Димензии Sackpack Мали

Џејмс Стјуарт Jr. Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Отпорен На Вода Танц Фитнес Јога Патување За Жени Мажи

мислење на клиентот:

DEN 981.60
Достапност
Во достапна форма

Drawstring Затворање.Зголемена Трајност И Удобност : Направени Од Водоотпорен Саќе Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Оваа Drawstring Торба Е Дизајниран Со Drawstring, Кој Е Многу Удобен За Да Го Отворите И Затворите.Можете Лесно Може Да Донесе Содржина Во Неа.Можете Слободно Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака.Само Врзуваат На Јазол Под Јаже.Голема Големина : S : 16.9x14inch, M : 19.6x16.5inch Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети, Како што се Фитнес Облека & Чевли, Плива Опрема, Спорт Крпа, Фудбалска Топка, Секојдневно Резерви.Тоа Е Совршен За Салата, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука И Повеќе!.Лесен И Мулти-Цел : Е Лесен,Може Да Биде Укината ,Можете Лесно Да Го Однесе Насекаде.Погодни За Повеќе Активности, Вклучувајќи Ден Екскурзии, Кампување, Одмор, Патување, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција.Специјално Дизајнирани Со Малку Патент Џеб Внатре, Направи Ранец Е Можно Да Ја Запази Некои Мали Предмети, Како Што Се Телефон, Паричник, Клучеви Итн.Една Торба За Сите Спортови : Може Да Го Носи Кошарка, Фудбал Топката, Тениски Рекет, Борење, Бокс Ракавици, Одбојка, Јога Мат, Crossfit, Кревање, Голф, Макбаскет, Патување И Сл.S : 16.9x14inch M : 19.6x16.5inch Material : Направени Од Водоотпорен Саќе Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силен И мала.Додаток Структура : Главен Џеб Со Drawcord Отворање И Затворање.Внатре, Има Џеб Со Патент Отворање И Затворање.Карактеристики На Производот : На Drawstring Дизајн Во Устата На Перниче Е Многу Погодно За Отворање И Затворање.Тоа Лесно Може Да Се Земе Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Нив.Тоа Е Многу Погодно.Можете Исто Така Да Слободно Да Се Прилагоди На Должината На Рамо, Рака Од Страна На Врзување На Јазолот Под Јаже.Исто Така, Постои И Мала Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Некои Мали Предмети Или Сертификати Самостојно.Најголемата Карактеристика На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Компактен Во Виткање, Зафаќа Никаков Простор, Удобен И Практичен За Носење.Најдобри Sackpack За Салата, Факултет, Работа Или На Патување.Можете Да Ги Користите За Чување На Вашиот Спортски Чевли, Или Поставете Го Вашиот Тренингот Облека Како Маици, Панталони Или Било Кој Друг Спортски Облека.Можете Дури И Може Да Се Стави Вашите Gadgets, Документи, Учебници И Други Работи.Совршен Квалитет Торба За Сите Ваши Сопствени Потреби, Како Што Се Младите Спортски Тимови, Училишта, Плажа,Одмор,Едукативни Центри, Корпоративни Канцеларии, Летни Кампови,Отворено Пешачење И Спортски Сали, Сите Можат Да Имаат Корист Од Овие Sackpack Патент Кеси.Салата Drawstring Backpack Drawstring Спортски Ранец, Торба Sackpack Cinch Sack Drawstring Ранец, Торба За Gym Drawstring Ранец Спортски Сали Bag Cinch Вреќа Backpack This Drawstring Рака Пакет Е Совршен За На Училиште,, Сали, Спортски, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука И Многу Повеќе!Исто Така, Веројатно Може Да Се Украсуваат На Тоа, Одличен Подарок За Роденден И Празници И За Членови На Вашето Семејство И Пријатели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите