.

.

LensCoat Neoprene на камерата Леќи на Камерата Капа и Маска за Заштита на Маскирна Качулка XXXX Големи, Realtree Max5 (lch4xlm5)

LensCoat Neoprene на камерата Леќи на Камерата Капа и Маска за Заштита на Маскирна Качулка XXXX Големи, Realtree

мислење на клиентот:

DEN 767.76
Достапност
Во достапна форма

Се вклопува лесно и Удобно околу вашиот Објектив худ или снимањето позиција или укине.Го штити предниот елемент на вашиот Објектив од нечистотии, прашина, влага и влијание.Засилен отстранлив пред елемент за заштита на диск.Компатибилен со постојните Lens Coat капак.Направен во САД.На Lens Coat качулка им помага на заштита на предниот елемент на вашиот објектив од нечистотии, прашина, влага и влијание.На Neoprene качулка се вклопува лесно и удобно околу вашиот објектив худ или сенка или во пукање позиција или укине.На качулка карактеристики засилен отстранлив пред елемент заштита диск направен од крути пластични и цврста пена за дополнително заштитете го вашиот стакло од оштетување.Одлично за патување и за зачувување на вашите леќи.На xxxx големи се вклопува леќа капи од 7" до 7.75" во дијаметар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите