.

.

ТОПАЗ Доза Цела Тркач Вентил Замена За Jeep Compass Патриот Dodge Калибар Патување Avenger Chrysler Sebring 2007-2017 2.0 L 2.4 L 4884495AK 4884549AD

ТОПАЗ Доза Цела Тркач Вентил Замена За Jeep Compass Патриот Dodge Калибар Патување Avenger Chrysler Sebring

мислење на клиентот:

DEN 4680.00
Достапност
Во достапна форма

Замена За Jeep Compass Патриот Dodge Калибар Патување Avenger Chrysler Sebring 2007-2017 2.0 L 2.4 Л Доза Цела Тркач Вентили.Подобрување На Перформансите.Лесна Инсталација.Висока Сигурност.Бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Резервни Производ со врвен Квалитет. 1 Година Гаранција.Ќе одговара на Следните Models2007-2017 Jeep Compass со 1.8 / 2.0 / 2.4 L engines2007-2017 Џип со Патриот 1.8 / 2.0 / 2.4 L engines2007-2011 Chrysler Sebring Со 1.8 / 2.0 / 2.4 L engines2007-2011 Dodge Avenger со 1.8 / 2.0 / 2.4 L engines2007-2011 Dodge со Калибар 1.8 / 2.0 / 2.4 engines2013 Jeep Compass I4 144 2.4 L (2360cc)2013 Џип Патриот I4 144 2.4 L (2360cc)2012 Dodge Калибар I4 144 2.4 L (2360cc)2012 Jeep Compass I4 144 2.4 L (2360cc)2012 Џип Патриот I4 144 2.4 L (2360cc)2011 Dodge Caliber2011 Jeep Compass I4 144 2.4 L (2360cc)2011 Џип Патриот I4 144 2.4 L (2360cc)2010 Dodge Caliber Package се Вклучени : 1*Доза Цела Тркач Вентил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите