.

.

DNJ IV4147 Доза Вентил за 1991-2003 / Ford, Линколн, Жива/Cougar, Круна Викторија, Д-150, Д-250, Супер Должност, Експедицијата, F-150, F-250, F-250 Супер Должност, F-350 Супер Должност, Големата Marqui

DNJ IV4147 Доза Вентил за 1991-2003 / Ford, Линколн, Жива/Cougar, Круна Викторија, Д-150, Д-250, Супер Должност,

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Доза Вентил.ОДГОВАРА : 91-04 Ford, Линколн, Меркур 4.6 L-6.8 L V8, V10 SOHC Supercharged, Природно Aspirated.FITMENT БЕЛЕШКИ : Нитрид Обложени, 3 Каналите, 44.5 mm Главата Кол., 6.99 mm Матични Кол., 117mm О. А. Л., Доза.DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за автомобили и камиони.Ние внимателно одбрани DNJ Мотор Компоненти како единствена услуги.DNJ има 30+ години досие за квалитет, искуство и доверба.Тоа го прави смисла за нас за да го носат бренд кој ќе ни помогне да заработите лојалноста на клиентите и на долг рок.DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за сите автомобили и камиони и нуди огласи на сите мотори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите