.

.

DNJ Издувните Доза Вентил за Полнење за 2003 до 2008 година Chrysler, Dodge, Jeep V8 5.7 L OHV 16V EV1160 X8 IV1160 X8

DNJ Издувните Доза Вентил за Полнење за 2003 до 2008 година Chrysler, Dodge, Jeep V8 5.7 L OHV 16V EV1160 X8

мислење на клиентот:

DEN 468.96
Достапност
Во достапна форма

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ Мотор Ауспух / Доза Вентил за Полнење.Се ВКЛОПУВА 2003 до 2008 година Chrysler, Dodge, Jeep 300, Aspen, Полнач, Командант, Durango, Grand Cherokee, Магнум, Рам 1500, Ram меморија, 2500, Ram меморија 3500 V8 5.7 L OHV ВИН 2, VIN D, VIN H. FITMENT БЕЛЕШКИ : Издувен Вентил X8 Доза Вентил X8. DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за автомобили и камиони, 12 месеци гаранција или 12,000 милји.Ние внимателно одбрани DNJ Мотор Компоненти како единствена услуги.DNJ има 30+ години досие за квалитет, искуство и доверба.Тоа го прави смисла за нас за да го носат бренд кој ќе ни помогне да заработите лојалноста на клиентите и на долг рок.Овој Комплет Вклучува : Издувните Вентили EV1160 X8 Доза Вентили IV1160 X8.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите