.

.

Moen T4524ORB-9000 Wynford Две-се Справи со Висок Лак Бања Тапа со Вентил, Масло Протри Бронза

Moen T4524ORB-9000 Wynford Две-се Справи со Висок Лак Бања Тапа со Вентил, Масло Протри Бронза

мислење на клиентот:

DEN 1672.80
Достапност
Во достапна форма

Вклучува вентил 9000. Две-се справи со крстот се справува.Во согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.Изграден на Moen M–PACT заеднички вентил систем, овозможувајќи ви да се ажурира на славина стил во иднина без замена било молк.Цел Живот Ограничена Гаранција.Prepping за семејни вечери.Капење на бебето.За наводнување на растенијата.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.Започнете со креирање на вашиот нов личен туш простор со изборот Moen тела кои ви даде модерен стил, и иновации.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower искуство е можно со Потопување технологија, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Во Moen, ние се стави на клиентите во центарот на сè, вклучувајќи ја и нашата процес на дизајн.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите