.

.

Модерна Бања Бродот да Потоне Тапа Хром,Современи Креативен Дизајн,Цврсти Месинг Еден Справи со Една Дупка Високи Бања Чешми Комерцијални Тоалетот Суета Чешми SHUNLI

Модерна Бања Бродот да Потоне Тапа Хром,Современи Креативен Дизајн,Цврсти Месинг Еден Справи со Една Дупка Високи

мислење на клиентот:

DEN 276.00
Достапност
Во достапна форма

★Стилски Изглед : Современ облик дизајн дава оваа бања тапа око-фаќање на изглед.Сјајна сребрена боја може да оди и со огледало и додатоци.Идеален за бањи преуредување на различни стилови. ★Анти- ' Рѓа Материјал : SHUNLI бања чешми се направени од 100% солидна месинг,што е многу здрав и може ефикасно да се спречи рѓа и корозија,има подолг живот. ★Издржливи Завршница : Хром позлатен заврши е елегантен и долготрајни.Овој брод тоне, тапа има добра отпорност на вода и не е лесно да исчезнат.Лесно да се чисти,совршен за секојдневна употреба. ★Една Рачка : Оваа бања потоне тапа доаѓа со една рачка, така што е лесно за ракување и контрола на топла и ладна вода.Рачката се справи со е дизајниран за лесна за употреба за проток на вода на вредноста. ★Лесно да се Инсталира : Дек монтирани инсталација,една дупка е потребно.Пакетот вклучува 2 стандард 3/8" нишка врска снабдување со вода црева и монтажа на хардвер за вашиот лесна инсталација.Можете да инсталирате совршено се од себе,заштеда на водоводни такса!.SHUNLI бања чешми се направени од 100% солидна месинг, овој одличен материјал ја спречува ' рѓа и корозија дури и во влажни бања средини.Ние користиме високо квалитетни керамички касети со висока отпорност на абење и висока вода под притисок, кој може да се тестира 500,000 пати, без губење на вода.Третирани со парична казна electroplating процес со повеќе слоеви да е отпорен на вода места и отпечатоци,за кои се потребни помалку средства за чистење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите