.

.

YCCUZA Бања Бродот да Потоне Тапа Swan Бела боја со Златни Високи Бања Славина за Сад Потоне Еден Справи со Една Дупка Слив Миксер Допрете Комерцијални

YCCUZA Бања Бродот да Потоне Тапа Swan Бела боја со Златни Високи Бања Славина за Сад Потоне Еден Справи со

мислење на клиентот:

DEN 1751.76
Достапност
Во достапна форма

ДУВАЧКИОТ ТЕЛО : Изработени од месинг, обезбедување на квалитет и долговечност.ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : Бања Бродот да Потоне Тапа Еден лост дизајн за лесен проток и tempreture контрола.Aerator Spout : бања тапа обезбедува јасна и стабилна ламинарен проток, што овозможува убава вода презентација.Дупка со Дијаметар Од Вашиот Мијалник : 1.3"-1.77" Може да се инсталира оваа славина или Што треба да ударна дупка.ВИСОК КВАЛИТЕТ НАПРАВЕНИ – Чешми е направен од висок квалитет на месинг материјал, месинг ние да изберат е во согласност со Европски и Американски меѓународните стандарди.Инсталација : Дек Планината.Рачки Број : Една Рачка.Главното Тело Материјал : Месинг.Рачка Материјал : Цинк Легура.ABS Aerator : Висок квалитет aerator може да понуди мека проток на вода.Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ На керамички диск кертриџ може да преживее 600,000 пати отвори & затвори тест.Софистицирани керамички инженеринг обезбедува и погодност и контрола на прецизност.Тело Материјал : Нашата тапа тело направени од 100% месинг, тоа е тешка и heathy.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите