.

.

Божиќ Снег Светот Фенер-Снег Фенер со Музика -USB или Батерија-Напојува Божиќ Фенери, Ротирачки Трепка Фенери, Затворен Божиќ Украси, и Шармантна Подароци

Божиќ Снег Светот Фенер-Снег Фенер со Музика -USB или Батерија-Напојува Божиќ Фенери, Ротирачки Трепка Фенери,

мислење на клиентот:

DEN 935.52
Достапност
Во достапна форма

Кога осветлувањето декорација е вклучено, пенливо снегулки започне да паѓа од покрив обезбедуваат убава снег сцена ефект.Тоа исто така може да се користи како мала ноќ светлина за деца, дозволувајќи им на топла светлина за да го придружува нив цела ноќ.божиќ музички снег глобуси божиќ снег светот божиќ фенер снежна топка божиќ снег светот фенер божиќ снег светот фенери со сјајот божиќ снег светот запалени божиќ снег светот божиќ музички снежна топка lanternchristmas дрво украси за елка topper божиќ божиќ гарланд отворено божиќ светла божиќ перница опфаќа божиќ фустани за жени божиќ подароци за жените божиќ џемпери за жените grinch божиќ украси за божиќни пижами.Ова е една прекрасна Божиќ подарок за пријатели, родители или некој посебен за вас.Исклучителна Божиќ Снег Светлина Подароци Божиќ снег топката декорација светлото во спалната соба, трпезарија атмосфера светла.бронза божиќ свет фенери божиќ меур фенер божиќ сјајот фенер божиќ свеќа led декорација фенер божиќ фенери украсни новогодишни светилки отворено божиќ запалени фенер со сцена божиќ музичка кутија фенер божиќ музички фенер божиќ tabletop фенер елка фенер glenhaven божиќ фенер сјајот божиќ фенер сјајот фенер божиќ сјајот фенер божиќ музика белег божиќ фенери ураганот фенер божиќ украси kampgo божиќ фенер фенер божиќ фенери со божиќ сцени и мачка големи метал божиќ фенер со далечински светне новогодишни светилки.Божиќ декорација lights-за оваа ретро-стил Божиќ снег фенер е соодветен за вашата трпезариска маса, камин, елка или декоративни светилки.Репродукцијата на музика : Свртете го прекинувачот за позиција, и на Божиќ фенер ќе се играат осум различни песни во јамка околу Божиќ тема:Jingle Bells,Ви Посакуваме Среќен Божиќ,Silent Night,Дек Сали,Радост За Светот,Првиот Ноел,Hark!Хералдот Ангел Пее, О,Елка.снежна топка божиќ божиќ светне фенер божиќ фенер снежна топка божиќ фенери снег глобуси запалени снежна топка фенер фенер снежна топка музички снежна топка божиќ музички снег глобуси божиќ божиќ фенер божиќ фенери божиќ снег светот божиќ снег глобуси музички снежна топка божиќ божиќ фенер што дува ветерот божиќ фенери со снег снежна топка свеќа божиќ украси снег глобуси падне снег глобус божиќ елфите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите