.

.

Снешко Фото Снежна Топка

Снешко Фото Снежна Топка

мислење на клиентот:

DEN 240.00
Достапност
Во достапна форма

Има две 1.75" x 2.75" фотографии (или исечените 2x3 фото), една на секоја страна.Вкупната големина на снежен човек снежна топка е 3.5" x 6.5".За да вметнете ги вашите сопствени фотографии застанете на пластични снег база и црна врвот шапка.На снежен човек е облечен во црвена шамија и црна врвот капа, е изработен од пластика, а НЕ стакло па тоа е дете пријателски.Совршена фотографија подарок за зимски или Божиќ или било кој друг празник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите