.

.

Vestil Dual-Се Справи Со Рака Камион - Челик, 500-Lb. Капацитетот, Број на Моделот на DHHT-500S

Vestil Dual-Се Справи Со Рака Камион - Челик, 500-Lb. Капацитетот, Број на Моделот на DHHT-500S

мислење на клиентот:

DEN 4319.76
Достапност
Во достапна форма

Категорија : Материјал Ракување Рака Камиони.Dual-насочен рака камион функционира одлично како стандард две тркала рака камион или како panel количка.Овие рака камиони може да транспортни кутии, гајби или секаде каде што се потребни.Транспорт вчитува правилно и рамномерно во текот на груб или нерамна подови.Бродови минимална.Се справи со Тип Двојна, во Висина. 44 1/2, Капацитет lbs. 500 Материјал Тип на Челик, вкупна Ширина во. 22 1/2, Гуми Димензии H x W во. 10 x 3 1/2, Гуми Тип Пневматски, Пети Плоча Длабочина во. 6 1/2, Пети Плоча Ширина во. 13 3/4.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите