.

.

Табела Покрие Маса Крпа, и Масло-Доказ Солидна Боја Правоаголна Современото Живеење Соба Кафе на Маса, Маса Крпа Носат-Отпорни, и Лесно да се Чисти Табела Капак (Бој?

Табела Покрие Маса Крпа, и Масло-Доказ Солидна Боја Правоаголна Современото Живеење Соба Кафе на Маса, Маса

мислење на клиентот:

DEN 2376.00
Достапност
Во достапна форма

Свежи и едноставно, дозволете да се чувствувате опуштено и да се создаде опуштена и пријатна јадење атмосфера.Носат-отпорни, еколошки и убава, добра draping.Можете да се трансформира било јадење искуство во еден прекрасен празник.Може да се користи за табела декорација и dustproof,може да се трансформира било јадење искуство во еден прекрасен празник.Многу погодна за декорација, направете ја вашата вечера маса и кујна соба посветла.Домот трпезариска маса облека ќе ве направи во среќен расположение кога јадење, тоа ќе го подобри вашето јадење искуство и импресионира вашите гости!Производ параметри : име на Производ : Табела Cloth Size : 110*160cm , 110*180cm , 130*180cm , 137*200cm , 137*220cm Features : масло-доказ,Не-slip Be применливи:Маса крпа е погодна за патио, градини, кујна соба, трпезарија, итн.Пакет : 1 компјутер * Табела cloth Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.Ако постои било каков проблем во врска со нашата tablecloths, ве молиме не се двоумеше да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО еднаш ја примите вашата e-mail!Потсетник : Ова производот се зема во вид.Поради фактори како што се светло, камера, аголот, итн., бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од сликата погоре.Се надевам дека ќе се разбере.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги реши што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите