.

.

Кина Palaeowind Медитеранот, Памук И Лен Маса Крпа, Прашина Крпа Бохемија Микробранова, Кревет Кабинетот Покривање Ткаенини, Правоаголни Tablecloths,A-120120cm

Кина Palaeowind Медитеранот, Памук И Лен Маса Крпа, Прашина Крпа Бохемија Микробранова, Кревет Кабинетот Покривање

мислење на клиентот:

DEN 1579.20
Достапност
Во достапна форма

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Памук Ткаенини : Памучна Ткаенина главна компонента на содржината : 90 Ткаенина пати Материјал : Лен Ткаенини мали компонента на содржината : 10 Категорија : Позадини Стил : Медитерански стил Облик : Правоаголник е Применливо сцена : апарати за Домаќинство Боја : Црвена Posey, Posey сина Големина : 60 * 60см, 120 * 120cm, 140 * 140cm, 130 * 180cm, 140 * 180cm, 140 * 200cm, 140 * 220cm, 90 * 90cm, 90 * 140cm, 110 * 160cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите