.

.

CREEXEON Притисок за Миење Адаптер Сет, Брзо се Поврзете Комплет, Метрички M22 15mm Женски Вртливата да M22 Машки Фитинг

CREEXEON Притисок за Миење Адаптер Сет, Брзо се Поврзете Комплет, Метрички M22 15mm Женски Вртливата да M22

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Се ПРОДАВА 15mm ФИТИНГ, НЕ 14mm.Тоа се вклопува електрични притисок за миење на Сонцето Џо, Кембел, МИ-T-M, AR Сина, Стенли, Cleanforce, Simoniz.Ако вашиот фитинг е 14mm, тоа може да предизвика истекување.M22 15mm вртливата + 3/8" приклучокот, 3/8" брз исклучите + M22 15mm машки.Се конвертира M22 темата-за спојки за 3/8 инчи брз полнач.Се однесува на универзална пиштол, црево и пумпа за конекција.Лесно да се поврзете и да се исклучите.Работен Притисок е до 5.000 PSI.Обезбедува безбеден и брз фитинзи, едноставно да се соберат и расклопување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите