.

.

Haowecib Безжични Звучници, Јасно и Прекрасен Звук Пренослив Безжичен Звучник Лево и Десно Канали Независни Излез Моќен Бас Ефект за Статистика за Дома(Сив)

Haowecib Безжични Звучници, Јасно и Прекрасен Звук Пренослив Безжичен Звучник Лево и Десно Канали Независни

мислење на клиентот:

DEN 2049.60
Достапност
Во достапна форма

Mesh дизајн аудио, како јасна и убава звук, моќен бас ефект, полн бас, светла високиот звук.Тоа е целосно компатибилен со паметни уреди како што се мобилни телефони, таблети, лаптопи, и други паметни уреди, и тоа е забава, без жици.Верзијата 5.0 има ефективна растојание од 10 метри, и може да се прифати сигнал на пренос дури и на долги растојанија.Два звучници се поврзани cordless да се реализира опкружувачки звук за независна излез на лево и десно канали.Тоа е, исто така, целосно опремен, кога се користат како единствена единица, поддршка за мемориска картичка и складирање картичка (не е вклучен).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите