.

.

MASiKEN Контролер на Кожата за Oculus Потрагата & Oculus Судир S Гел Школка Силикони Контрола Опфаќа Кој Низок Профил Заштитни случај (Црна)

MASiKEN Контролер на Кожата за Oculus Потрагата & Oculus Судир S Гел Школка Силикони Контрола Опфаќа Кој Низок

мислење на клиентот:

DEN 1068.00
Достапност
Во достапна форма

① 【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】Овој контролер на кожата за Oculus Потрагата или Oculus Судир S Слушалки Контролори, одговара контролорот совршено. ② 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Направени од премиум гел премиум гел школка силикони контрола опфаќа заштита опфаќа кој Низок Профил Триење Studs, многу мала тежина материјал. ③ 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Ние изберете најтенкиот форма фитинг ергономски кожи со пристап до сите порти и функции, па тоа не се меша со било која од функциите. ④ 【СУПЕР DESING】прецизност намали кожата осигурува дека сите вградени сензори јасно се регистрирани од страна на Oculus Судир S слушалки / Oculus Потрагата текстура копчето дизајн, со цел да се најде копчето menu лесно. ⑤ 【ГАРАНЦИЈА】Ние нудиме 60 дена да се вратат , и 1 година гаранција за враќање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите