.

.

KontrolFreek FPS Freek Battle Royale Перформанси Thumnbsticks за PlayStation 4 (PS4) и PlayStation 5 (PS5) | 2 Висок Пораст Конвексен | Виолетова

KontrolFreek FPS Freek Battle Royale Перформанси Thumnbsticks за PlayStation 4 (PS4) и PlayStation 5 (PS5) |

мислење на клиентот:

DEN 1807.20
Достапност
Во достапна форма

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на ТОЧНОСТА - Додава 11.7 mm на додадена висина за да се зголеми лак растојание, што резултира во попрецизни во играта движења и побрзо цел стекнување.Го ПОДОБРУВА ЗАФАТ - Не се лизга, комерцијален гума комплексот нуди исклучителни зафат со ласерски-гравиран детали.ЗГОЛЕМЕНА УДОБНОСТ - Бара помалку сила со што се намалува зглоб, рака и палецот замор.ДВЕ ВИСОК ПОРАСТ (КОНВЕКСЕН) THUMBSTICKS - ја Подобрува твојот снимање точност, особено во средината на-на-долго се движи, и му овозможува брзи транзиции помеѓу зграда, грабежи и земјоделство.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН - да се исполнат перформанси потреби специфични за Битка Royale жанр на игри како Fortnite, Апекс Легенди, Затемнување и Играч Unkown Battlegrounds (PUBG) *пакување може да варираат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите