.

.

eXtremeRate Текстура Сина Назад Панели, Удобно Не се Лизга Страна Шини, 3D Јавните Рачки, Игра за Подобрување на Замена на Делови за Microsoft Xbox One X и One S Контролер

eXtremeRate Текстура Сина Назад Панели, Удобно Не се Лизга Страна Шини, 3D Јавните Рачки, Игра за Подобрување

мислење на клиентот:

DEN 292.56
Достапност
Во достапна форма

Компатибилност Модели : (Проверете втората слика од листата пред да купите.) Компатибилен со Microsoft Xbox Еден X контролер Не се компатибилни со стандардни Xbox Еден контролер Целосно се вклопува рамна на сите несакани; Седат правилно на сите клипови.Пакетот Вклучува : 1* Десната страна шини; 1* левата страна шини; 1* отворете школка алатка. (Важно : На контролорот и во други делови, не се вклучени).Лесно Instation : Нема отворање школка акција е потребно да инсталирате овие панели; Добие инсталација видео водич преку пребарување "Extremerate Xbox Една S X контролер Страна Шини" на Youtube.Персоналните Функција : Тоа се прави на напорна пластика; 3 D јавните рачки ќе го направат вашиот контролер да се издвоите од толпата; Додава удобно се чувствуваат и забележителни текстура на вашиот контролер.Знаеме дека вашиот контролер страна шини се повеќе од само еден пластичен додаток.Тоа е вашиот sidekick, вашиот крило човек, вашиот битка другар.Ова е причината зошто ние го користиме само најдобрите делови и повеќето различни бои за да осигураме дека нашите контролори се од највисок квалитет.Ова е брз и лесен начин за да го прилагодите вашиот контролер.Ве молиме проверете втората слика на листата.Овој производ е компатибилен со Xbox Еден X контролер Добие инсталација видео водич преку пребарување "Extremerate Xbox Една S X контролер Страна Шини" на Youtube.Овој производ е направен од тврда пластика, наместо на мека гума.Направени од издржлив не-токсични ABS пластика.Мирис слободни.Целосно се вклопува рамна на сите страни; Седат правилно на сите клипови.Персонализирајте го вашиот Xbox Една S или Xbox Еден X контролер.Тоа е убава промена нагоре од здодевни нормален црн без трошење еден тон пари. 1* Десната страна шини. 1* Левата страна шини. 1* Отворете школка алатка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите