.

.

DaMohony СТП Кожа Бебе Шетач Бар Handlebar Потпирач Заштитна Маска Случај

DaMohony СТП Кожа Бебе Шетач Бар Handlebar Потпирач Заштитна Маска Случај

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

СТП кожа материјал е high-end, издржлив и не исток кон солза надвор, наменета за бебе шетач handlebar.Допира мазна и удобно, нуди добра рака чувство.Тоа добро го штити handlebar од прашина, пот и нула, исто така, ви нуди пријатно чувство на контрола.Водоотпорен и пот-абсорбента, ефикасно спречување на раса на бактерии.Архивиран затворање дизајн, тоа е лесно да се покријат handlebar и полетување.Лесно да се чисти со бришење со мека крпа.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : PUColor : Black Size(unroll) : прибл. 53 12cm x / 20.87 x 4.72 in Weight : прибл. 77g Package се Вклучени : 1 x Шетач Handlebar Капак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите