.

.

Lindy Е Печат Банда 2-Tone Втиснување во Прав .5oz-Малина Лимонада

Lindy Е Печат Банда 2-Tone Втиснување во Прав .5oz-Малина Лимонада

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Lindy е Печат Банда. 818495016693. ЕДИНИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА-EP-83. LINDYS ПЕЧАТ БАНДА-Две Тон Втиснување во Прав.Неверојатно, енергична, единствени две-тон бои како ништо да не сте го виделе досега!Овие боја базирани на бои најмногу се постојано на било porous површината.Пополни со топла филтрирана вода или средство за хидрат.Овој пакет содржи еден 0.5 oz тегла со втиснување во прав.Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите