.

.

EOTECH G33 Зголемувачот

EOTECH G33 Зголемувачот

мислење на клиентот:

DEN 1149.60
Достапност
Во достапна форма

EOTECH G33.STS 3x Зголемувачот во ЦРНО.Зголемување - Фиксна 3x зголемување во компактен дизајн.Брзи Транзиции - Switch-to-Страна планината овозможува инстант транзиции помеѓу 1x и 3x зголемување.Hws Компатибилни - Работи со сите EOTECH Holographic Оружјето Знаменитости.EOTECH HWS Престиж Гаранција - Доаѓа со 10 година ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите