.

.

SteelSeries Апекс Про TKL Механички Игри Тастатура, Прилагодлив Actuation Прекинувачи, OLED Smart Екранот, Нордиските QWERTY Изглед

SteelSeries Апекс Про TKL Механички Игри Тастатура, Прилагодлив Actuation Прекинувачи, OLED Smart Екранот, Нордиските

мислење на клиентот:

DEN 458.40
Достапност
Во достапна форма

Omnipoint Switch технологија гарантира за 100 милиони притискања на копчињата.OLED smart екранот со on-board складирање прикажува on-the-fly игра информации и повеќе.Авион одделение алуминиум изграден за трајни издржливост.Неспоредлив прилагодување со 16.8 милиони осветлување бои на копче.Високо квалитетни магнетни врвката за на одмор обезбедува целосна дланка поддршка и удобно се чувствуваат.Тастатурата изгледот на овој производ е Нордиските QWERTY, ова може да се разликува од некои производ слики, кои се Американски QWERTY.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите