.

.

Calvas Универзална LCD A/C Muli Далечински Управувач Контролер за Воздушен Состојба Далечинска Контрола

Calvas Универзална LCD A/C Muli Далечински Управувач Контролер за Воздушен Состојба Далечинска Контрола

мислење на клиентот:

DEN 1956.00
Достапност
Во достапна форма

Стилски и елегантен дизајн.Универзална A/C клима уред далечински контролер.Голем LCD екран за лесно поставување и операција.Долги далечински управувач, околу 8~10 метри.Вграден часовник, вклучување/исклучување на тајмерот и ноќ осветлување функција.Универзална LCD A/C Muli Далечински Управувач Контролер за клима уред 1028 E НОВИ Вовед : Со користење на овој производ, можете од далечина може да го контролираат повеќето брендови и моделите на клима.Голем LCD екран, дигитална автоматско заклучување пребарување, ниска потрошувачка на енергија, долг пренос на далечина.Карактеристики : Стилски и елегантен дизајн.Универзална A/C клима уред далечински контролер.Голем LCD екран за лесно поставување и операција.Долги далечински управувач, околу 8~10 метри.Вграден часовник, вклучување/исклучување на тајмерот и ноќ осветлување функција.Удобно се справи со чувствуваат, лесен за употреба.Контрола над 1.000 различни светски познатите брендови на Клима-уреди.Спецификации : Тежина : 57g Големина : 13cm * 5cm * 1.5 cm Контрола на далечина : Приближно 8~10 метри Моќност : 2 * AAA батерија(не се вклучени) 1 x/C Далечински Контролер 1 x Прирачник за Корисникот Објект специфики : Пакет : Yes Model број : A/C Далечински Контролер за Aircon Wireless комуникација : IRUse : Universal Weight : 57g Size : 13cm * 5cm * 1.5 cm Control растојание : Приближно 8~10 meters Power : 2 * AAA батерија(не се вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите