.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Wii U Gamepad Контролер заврши Налепница Кожи Виножито Ленти

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Wii U Gamepad Контролер заврши Налепница Кожи Виножито Ленти

мислење на клиентот:

DEN 268.80
Достапност
Во достапна форма

Ова НЕ е ТЕШКО СЛУЧАЈ.Тоа е винил кожа/decal налепница и НЕ е направен од гума, силикони, гел или пластични.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Заштитете го вашиот Nintendo Wii U Gamepad од dings и гребнатини.Отстранлив, без лепливи хаос !.Nintendo Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите