.

.

НАЛОЗИТЕ IC107SF4SS - 4Port Лице Нерѓосувачки

НАЛОЗИТЕ IC107SF4SS - 4Port Лице Нерѓосувачки

мислење на клиентот:

DEN 1812.00
Достапност
Во достапна форма

Земја на Потекло : Кина.Рециклиран Пакување : Нема.Вид на Пакување : Пластична Кеса.Димензии : 2.75"L x 4.5"W x 0.2"Х Тежина : 0.3 lbs.Гаранција : 3 Година.Боја : Не ' Рѓосувачки Челик.Faceplate. 4 Порт.Една банда.Порт одговара на сите ICC приклучоци и модули.Лесно snap-in port дизајн.Современиот дизајн.Нерѓосувачки челик.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите