.

.

Stero Машина За Миење Садови A10-1279 Цевка Столб Финалето Исплакнете 20-1/4

Stero Машина За Миење Садови A10-1279 Цевка Столб Финалето Исплакнете 20-1/4

мислење на клиентот:

DEN 2148.00
Достапност
Во достапна форма

Вистински ОЕМ замена дел.Stero беше основана над 60-години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и произведува dishwashers дека одам на работа.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Stero машина за миење Садови A10-1279 Цевка Столб Финалето Исплакнете 20-1/4 Вистински ОЕМ замена дел Stero беше основана над 60-години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и произведува dishwashers дека одам на работа, Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите