.

.

Stero Машина За Миење Садови P63-1115 Линија Цедилка Месинг 3/4

Stero Машина За Миење Садови P63-1115 Линија Цедилка Месинг 3/4

мислење на клиентот:

DEN 3902.88
Достапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : P63-1115. Објектот Пакет Димензија : 5.0" L x 6.0" W x 9.0" H. Точка Пакет Тежина : 0.9 lb.Stero машина за миење Садови P63-1115 Линија Цедилка Месинг 3/4 Вистински ОЕМ замена дел Stero беше основана над 60-години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и произведува dishwashers дека одам на работа, Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите