.

.

Cantabrian TCDGD1.6 Cantabrian Злато Хипер Спин - 1.6 килограм Средно Училиште

Cantabrian TCDGD1.6 Cantabrian Злато Хипер Спин - 1.6 килограм Средно Училиште

мислење на клиентот:

DEN 999.60
Достапност
Во достапна форма

Злато Хипер-Спин се користи за да се добијат повеќе Олимписки Медали и постави повеќе рекорди од било кои разговарале во историјата.Користи машински бронза rim со најмногу 84.5% rim тежина и способни да бидат фрлени најдалеку, бидејќи тоа може да се одржи висока стапка на вртат низ својот лет.Наменет за врвот ниво throwers.Ги исполнува сите IAAF, NCAA и NFHS спецификации и е IAAF уверение за меѓународен натпревар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите