.

.

Божиќ за Еднократна употреба Dinnerware Поставено Материјали за 80 Гости, 560 Парчиња Поставени на Хартија Чинии, Чаши, Салфети, Пластични Предници и Ножеви

Божиќ за Еднократна употреба Dinnerware Поставено Материјали за 80 Гости, 560 Парчиња Поставени на Хартија Чинии,

мислење на клиентот:

DEN 1607.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 80 10.25" вечера плоча поставена, 80 7.5" здрав салата плочи, 80 9oz хартиените чаши, 80 ручек салфетки, 160 јасно пластика предници, 80 јасно пластични ножеви.Christmass Партија Сет Вклучува Прилагодувања за 40 Чинии, Чаши, Салфети, & Прибор за јадење.Одлично за Christmss Ева Семејни собири и за Thanksgivings Викенд Одмор партија.ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА - RECYCABLE - ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ.Уживајте во Вашиот Одмор во Удобност И Со convienence на користење Dispoasable Плочи (не е потреба за миење на Садови : ) ).Божиќ за Еднократна употреба Dinnerware за 80 Гости, 560 Парчиња Поставени на Хартија Чинии, Чаши, Салфети, Пластични Предници и Ножеви вклучува 80 7" инчни Плочи 80 10.25" инчни плочи 80 9 оз хартиените чаши 80 салфетки 80 Пластични ножеви & 160 Пластични предници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите