.

.

Gibson Дома Плаза Кафе 12 Pc Црвено Dinnerware Сет, 1

Gibson Дома Плаза Кафе 12 Pc Црвено Dinnerware Сет, 1

мислење на клиентот:

DEN 1074.96
Достапност
Во достапна форма

Gibson Дома Плаза Кафе 12 pc Црвениот Круг Dinnerware Сет.Врежана Stoneware Услуга За 4 Вклучува 4 Вечера Плочи, 4 Сад, 4 десерт плоча.Претворете го вашиот јадење искуство од добро кон одлично со украсување вашата маса со овој врежана rim stoneware поставени од Плаза Кафе колекција.Вклучени Компоненти : Tabletop; Dinnerware; Dinnerware-Сетови.Боја : Црвено Gibson Дома Плаза Кафе 12-Парче Dinnerware Поставите дава една убава позадина за секој оброк со нејзиниот кул-тон тиркизна боја и врежана дизајн.Оваа квалитет stoneware е загарантирана да додадете шарени одблесокот на вашата маса кои ќе заличи вашиот mealtimes и се вклопуваат со многу оркестарот стилови и бои.За да го направат вашиот живот полесно, секое парче е микробранова печка и машина за миење садови безбедно.На Плаза Кафе Dinnerware Поставете ги вклучува сите парчиња ви треба за вашиот оброк собири, без разлика дали се служи појадок или бранч, едноставен ручек, или целосна текот на вечера.На Gibson Дома Плаза Кафе 12-Парче Dinnerware Собата е класичен однесе на кафе стил dinnerware маса во собата.На трајни и елегантен stoneware доаѓа во различни привлечни бои со покрена rim моделот на раб.На 12-парче dinnerware сет вклучува (4) 10.5-инчен Вечера Плочи, (4) 8.5-инчен Салата Плочи, и (4) 6-инчен Житни Чаши.Претворете го вашиот mealtimes во tasteful искуства со Gibson Дома.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите