.

.

Alices Куќа Teacup и Книги Памук Чај Удобна Атмосфера

Alices Куќа Teacup и Книги Памук Чај Удобна Атмосфера

мислење на клиентот:

DEN 462.00
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Домот teacup и книги чај атмосфера ќе се задржи вашата teapot топло во шармантен стил.Направен е во САД од 100% памук.Пријатна мерки 10 инчи висок и 13 инчи, широк; одговара на повеќето стандардни 6 до 8 првенство teapots.Наредени со екстра дебели соочи се да ги задржи вашите омилени тенџере на чај toasty и топло.Preshrunk за лесно нега; машина перат; собори сува ниска.Она што може да биде подобро од топло cuppa чај?Чувајте ги вашите омилени тенџере на топол чај во весели, шармантен стил со оваа прекрасна teacup и книги чај атмосфера.Направен е во САД од 100% памук и дизајниран од страна на уметникот Алис Backman, оваа прекрасна чај атмосфера карактеристики убаво детални teacup седи на магацинот на две убаво врзани книги.Цитат : "Ти никогаш не може да добие доволно чај или книга доволно долго за да одговараат на мене", од авторот В. С. Луис е отпечатен над teacup.На пријатна мерки 10 инчи висок и 13 инчи долго и има екстра дебели баласт да се задржи вашата teapot убаво и toasty.Што прекрасен подарок за чај алкохоличари, книга љубители и фанови на В. С. Луис слично.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите