.

.

WEIFAN 2020 Нови Силикони на Градите - Лажни Силикони на Градите, рак на Дојка Засилувачи, со Мека на Допир Градник Влошки Засилувачи, Вештачки Гради Лажни Гради Силикони

WEIFAN 2020 Нови Силикони на Градите - Лажни Силикони на Градите, рак на Дојка Засилувачи, со Мека на Допир

мислење на клиентот:

DEN 6688.32
Достапност
Во достапна форма

♦ Материјал : е безбеден и сигурен како тоа се безопасни за човечкото тело.Во прилог, што го прави сличен на човечката кожа. ♦ Искуство : меки силиконски направете го тоа лесно да се носат, Удобни, меки, дише, блиску-фитинг, секси, здрав силикони лажни гради, високо еластична, мека како вистинска кожа, Дури и ако се носи за долго време, тоа нема да биде премногу уморни и не ќе се чувствувате уморни. ♦ ПРИВАТНИ ПАКУВАЊЕ : (Нашите производи ќе ги користат за приватност пакување) Едно парче стил : Силикони на градите форма е супер полна,. ♦ Погоден за Наврати : се користи за мажи облечени како жени и во крос-облекување партии,пост mastectomy жена,транссексуалци, transvestite, cosplay ,актер,трансвестит, наставата, слика, фотографија реквизити и др. ♦ Рачно изработени : Секој производ е направен со многу процедури страна, па неизбежно е да имаат некоја мала разлика во големината.Опис на производот Материјал : Тоа е помек и повеќе еластичен од конвенционалните силикони материјали, што го прави сличен на човечката кожа.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете го димензија на табелата референца и споредете ги вашите димензии.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Забелешка : за да се Избегне остри поени како ножици и ножеви.Бидете сигурни дека објектите се во добра состојба пред да се користат.Ве молиме да користите talcum прав пред употреба.Вистинската боја на проектот може да биде малку поинаков од сликата што се прикажува на веб страната, која е предизвикана од многу фактори, како што се светлост или светлина ниво на компјутерски екран; Пакет се Вклучени : силикони на градите облека * 1 100% Задоволство Гаранција : Ние се стремиме да се обезбеди квалитет на производи и услуги.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, така што можеме да го реши проблемот за вас.ви благодарам многу!Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Нашите производи се целосно тестирани пред пратката, и квалитетот е загарантирана, може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Време на испорака : рок на испорака (10-25 дена) забрзана испорака (4-8 дена)!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите