.

.

ROTEL Благи Diced Домати и Зелена Chilies, 10 Унца, 24 Пакет

ROTEL Благи Diced Домати и Зелена Chilies, 10 Унца, 24 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 296.64
Достапност
Во достапна форма

Додадете некои удар на кујната, но не и топлина, со RO*ТЕЛ Благи Diced Домати и Зелена Chilies.RO*ТЕЛ Благи Diced Домати и Зелена Chilies е еден-на-еден вид комбинација на лозаро-зрела домати, пикантен зелена chilies, и зачини луѓето сакаат, но со малку помалку топлина.Додадете RO*ТЕЛ Благи Diced Домати и Зелена Chilies да queso, tortilla супи, или било која од вашите омилени рецепти да зачин работите.Одговара на низок хидрати начин на живот со 3g нето јаглехидрати по порција (5g вкупно јагленохидратите минус 2g диетални влакна).RO*ТЕЛ Благи Diced Домати и Зелена Chilies содржи 25 калории по порција.Овој пакет вклучува 24 лименки.Вкус : Блага.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите