.

.

Голем Гласник Пелена Торба торба Обичај лопез и од неодамна Бебе-Торба

Голем Гласник Пелена Торба торба Обичај лопез и од неодамна Бебе-Торба

мислење на клиентот:

DEN 1414.80
Достапност
Во достапна форма

- 3 ВО 1 ПЕЛЕНА ТОРБА : Оваа група доаѓа со вкупно 3 поединечни парчиња, вклучувајќи го и главниот пелена торба промена на подлога 2-Pack Шетач Клипови за да прикачите Торба за шетач. - ГЛАВНИОТ ПЕЛЕНА ТОРБА : главната пелена торба доаѓа со 2 Zippered прегради, за да бидете сигурни дека нема да изгуби ништо.Торбата има 5 надвор Џебови, на 2 Страни џебови се ИЗОЛИРАНИ, идеален за да го задржи вашето бебе шише топло во движење. -ПРИКАЧЕТЕ ДА ШЕТАЧ : 2-Pack Шетач Клипови : Прикачите вашата пелена торба на вашиот шетач. - ДИМЕНЗИИ & ТКАЕНИНИ : главната пелена торба е 13" W x 14" H x 5", D. промена На подлога е 22" L x 13" В Торба е направен од Високо-квалитет Најлон. -ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Вклучува Персонализација на Пелена торба.Можете да embroider име или лопез и од неодамна со фонтот и боја на фонт на вашиот избор.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова е совршен подарок за вашето бебе туш или за било новата мајка.Тоа е во исто време, Модерен и практичен.Успех загарантирани!.Бесплатни Везови/ лопез и од неодамна 5 во 1 Пелена Tote Торба - доаѓа со сите ѕвона и свирки.Имаат се што ви треба додека сте во движење со вашиот малку еден.Оваа група доаѓа со вкупно 5 поединечни парчиња, вклучувајќи го и главниот пелена торба, менување на подлога, мали zippered торбичка, јасно избрише случај и шише потоплите торба.Мал патент торбичка е совршен за оние мали, но важни елементи, кои треба да биде корисна и лесно достапни на сите времиња!Оваа група, исто така, вклучува јасна избрише случај, кој е мора да е потребна кога се патува со вашиот малку еден.Оваа група, исто така, вклучува посебна шише потоплите торба, која го задржува вашето бебе шише посебен и топло, додека долги патувања.Ова е совршено пелена торба за случува околу агол или околу светот!Вклучува Слободни Персонализација на Пелена торба.Мерки 14" x 12" x 5.5".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите