.

.

QoozZ Леотар за Девојки Печати Гимнастика Leotards

QoozZ Леотар за Девојки Печати Гимнастика Leotards

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Машина За Миење. 80% Полиестер 20% Elastane Spandex.Лажичка вратот и грбот, симпатична печати шема, висок виновен прави вашата мала принцеза да се издвоите.Совршен за гимнастика, танц, гимнастика, расположи, јога и тим облека.Дише леотар ви држи се исуши за време на тренинг.Машина перат.Не кајгана.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите