.

.

Возрасни Симпатична Цртан Филм Мраз Јава Ирваси Санки Божиќ Половина Лицето Маска Маски Windproof Анти Обновливи Удобно Balaclava

Возрасни Симпатична Цртан Филм Мраз Јава Ирваси Санки Божиќ Половина Лицето Маска Маски Windproof Анти Обновливи

мислење на клиентот:

DEN 95.76
Достапност
Во достапна форма

Двоен Прстен затворање.Материјал Опис 100% Полиестер (Полиестер) Големина : 16x13cm/6.3x5.1. 3d Испечатени Дизајн, Перат И Еднократно, долгорочно Перење Не се Деформира.Оваа Анти-Прашина маска Е Идеален За Жените И Мажите, Момчињата И Девојчињата, Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи,Патувања,Качување И Секојдневна Употреба.Ве Заштити Од Магла,Магла,Возило На Издувните Гасови,Пасивното Пушење,Итн.Лицето маска собата е направен од ребрести памук обврзувачки во склопот на врвот, дното и уво дупки се обезбеди удобно во текот на целиот ден се носат.Одличен Подарок За Вашите Деца, Семејства, Пријатели, Погоден За Пролет, Лето, Autum, И Зима.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите