.

.

Burley Ballz Преку Оска

Burley Ballz Преку Оска

мислење на клиентот:

DEN 415.68
Достапност
Во достапна форма

Службен Burley Ballz адаптер за велосипеди со 12mm задните преку оски.Вклучува и преку оска и Ballz hitch месеци.Брза и лесна инсталација.Специјално дизајнирани за употреба со Coho XC.Овозможува поврзување на Coho XC приколката да велосипеди со 12mm задните преку оски.Повеќе нишка терени и должини на располагање.Акции преку оски не се во можност да се приспособат на било кој вид на оска монтирани hitch систем.На Burley Ballz Преку Оска се потребни за било велосипед со 12mm задните Преку оска за да го користите Coho XC.На Burley Ballz Преку Оска не е компатибилен со сите карбонски влакна велосипед рамки (консултирајте се со Прирачникот).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите