.

.

ASHATA GPIO Проширување на Одборот за Малина Пи 2 3 Б, Завртки Jumber Капи Сетови, Таблет КОМПЈУТЕР Компјутерски Алатки Замена на Делови

ASHATA GPIO Проширување на Одборот за Малина Пи 2 3 Б, Завртки Jumber Капи Сетови, Таблет КОМПЈУТЕР Компјутерски

мислење на клиентот:

DEN 1723.20
Достапност
Во достапна форма

Универзална GPIO проширување на одборот за Малина Пи 2 3 Б. Мултифункционален GPIO Советодавниот Одбор 1 до 3 Порт DIY.Таа е неопходна алатка за Малина Пи 2 3 Б. Plug and play.Одличен квалитет и Печатење процес.Овие скокач капи се прилично кул.Вие само може да притиснете надолу на нив за да вметнете жица во нив, што го прави вашиот експеримент полесен и удобен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите