.

.

240mmx200mmx2mm Глувчето мат Жедни Силика Гел со Младата Месечина

240mmx200mmx2mm Глувчето мат Жедни Силика Гел со Младата Месечина

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Тоа е Generice.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Совршен подарок и добив комплимент за вас кога ќе го користите.Висок квалитет neoprene. 240mmx200mmx2mm глувчето мат Жедни силика гел со Младата Месечина. 240mmx200mmx2mm глувчето мат Жедни силика гел со Полумесечина Moonmade со силикон.Дизајн свој стил : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Можете да го добивате нашиот одговор во рок од 12 часа. 3. Платите за вашиот дизајн.Каква било потреба, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.Потребни ни 24 часа за да се справи со shipmnent.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите