.

.

Mepra AZB1095V1104 Овошје Лажица Urana Мраз Oro, Злато

Mepra AZB1095V1104 Овошје Лажица Urana Мраз Oro, Злато

мислење на клиентот:

DEN 967.20
Достапност
Во достапна форма

Dishwasheer безбедно.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик, многу издржливи, ергономски.Тестирани и за повеќе од 3000 мие во комерцијални машина за миење садови.Нерѓосувачки Челик е обложена со PVD Титаниум Слој.Целта е издржлив, inoxidable, машина за миење садови безбедно и безбедна храна.Процесот на производство, не е галвански и не произведува загадување.Посебни Титаниум Позлата Процес, Originaly развиен од страна на НАСА, дава на површина на Нерѓосувачки Челик екстра-цврстина и го прави машина за миење садови безбедно.Збогатете го вашето јадење искуство со прекрасниот италијански flatware!.Овошје Лажица Urana Мраз Oro, 24 Компјутери.Dishwasheer безбедно.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик, многу издржливи, ергономски.Тестирани и за повеќе од 3000 мие во комерцијални машина за миење садови.Нерѓосувачки Челик е обложена со PVD Титаниум Слој.Целта е издржлив, inoxidable, машина за миење садови безбедно и безбедна храна.Процесот на производство, не е галвански и не произведува загадување.Посебни Титаниум Позлата Процес, Originaly развиен од страна на НАСА, дава на површина на Нерѓосувачки Челик екстра-цврстина и го прави машина за миење садови безбедно.Посебни Титаниум Позлата Процес, Originaly развиен од страна на НАСА, дава на површина на Нерѓосувачки Челик екстра-цврстина и го прави машина за миење садови безбедно.Збогатете го вашето јадење искуство со прекрасниот италијански flatware!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите