.

.

Veet Спреј За Отстранување на Влакна Крем, 5.1 мл., за Нозе & Тело (Пакување од 3)

Veet Спреј За Отстранување на Влакна Крем, 5.1 мл., за Нозе & Тело (Пакување од 3)

мислење на клиентот:

DEN 543.36
Достапност
Во достапна форма

Ефикасно ги отстранува влакната во малку, како и пет минути.Чувствителни формула со Алое Вера и Витамин Е за да се остави чувство на кожата moisturized.Брзо Дејствување!Зема како што е малку што е три минути.Дерматолог тестирани отстранување на влакна спреј.Ги отстранува косата блиску до коренот!.Veet Спреј за Отстранување на Влакна Крем Чувствителни Формула.Крем комплекс со Алое Вера и Витамин Д. се Грижите за вашата чувствителна кожа, но омраза идејата за да не имаат мазна кожа?Veet Отстранување на Влакна Гел Крем Чувствителни Формула е дизајнирана посебно за жените со осетлива кожа кои сакаат мазна кожа.Крем содржи moisturizers, плус Алое Вера и Витамин Е.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите