.

.

Honeybee Градини Алкохол Слободни Hairspray + Talc Слободни Deodorant Прав Пакет

Honeybee Градини Алкохол Слободни Hairspray + Talc Слободни Deodorant Прав Пакет

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Алкохол-слободен формула значи, тоа е не-сушење, па затоа вашата коса останува мека и допирни.Нашиот не-аеросол спреј за коса е збогатен со органски ботанички состојки за да се храни коренот на косата и да се зголеми сјај.Алуминиум и Talc слободни формула карактеристики сода бикарбона, cornstarch и arrowroot за борба против мирис и wetness Карактеристики мека флорални мирис направен само со етерични масла.Глутен Слободни, 100% Природна, Вегетаријанска Храна & Произведени Без Суровост.Направени со гордост во САД.Нашето 2 врвот продажба на производи за нега на тело во комплет заедно!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите