.

.

Т Од Томи Со Томи Hilfiger За Мажи. Antiperspirant Deodorant Спреј 5 МЛ

Т Од Томи Со Томи Hilfiger За Мажи. Antiperspirant Deodorant Спреј 5 МЛ

мислење на клиентот:

DEN 238.80
Достапност
Во достапна форма

Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Томи Hilfiger во 2001, Т ОД ТОМИ е машки мирис што поседува комбинација на еден бор мирис со clementines и вар како топ белешки.Се препорачува за дневно се носат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите