.

.

Бартон & Бартон Кошеви Случај Деца Партија Декорации

Бартон & Бартон Кошеви Случај Деца Партија Декорации

мислење на клиентот:

DEN 1087.68
Достапност
Во достапна форма

Вгнездени овална форма Врба кошница асортиман.Облоги не се вклучени. 4 вгнездени групи на 3. Вгнездени овална форма Врба кошница асортиман.Облоги не се вклучени. 5"H x 10 1/2"W x 13 1/2"Г. 6"H x 12"W x 15"Г. 6 1/2"H x 14 1/2"W x 18 1/2"D. 4 вгнездени групи на 3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите