.

.

docrafts Decoupage, Мулти

docrafts Decoupage, Мулти

мислење на клиентот:

DEN 282.24
Достапност
Во достапна форма

КРЕАТИВНОСТА - Изградба и слој на вашите дизајни и affix за било кој број на проекти како што се покани, постери, карти, дома décor и повеќе.Одлично за испраќање на чувствата на картички и додавање на бележник спомени.Ќе се најде нешто за сите видови на ситуации.СОДРЖИНА - Секој дизајн лист доаѓа foiled со повеќе дизајни, кои можете да ги користите сами или заедно.ИДЕАЛНО – Ова decoupage е идеален за почетници како тие се лесно да се следат и да се изгради.ЕФИКАСЕН – три-димензионални ефект го прави да изгледа како часа биле потрошени на неа.Направи нешто незаборавно за вашите најблиски.РАЗНОВРСНА – Овие се прилагодува дизајни за да може да биде изградена во сложени проекти, кои се погодни за речиси секоја пригода.Се создаде нешто навистина посебно за вашите најблиски со овој foiled decoupage.Можете да креирате маестрално дела на уметноста.Се изгради и слој на decoupage и да додадете рачно изработени картички, scrapbooks, покани и повеќе.На креативен дизајн можностите се бескрајни.Оваа decoupage е одлично за почетници како тие се лесно да се следат и да се изгради.Пакет содржи избор на decoupage дизајни за да изберете од.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите