.

.

Inlaystickers Налепница/decal (Б-139HIC)

Inlaystickers Налепница/decal (Б-139HIC)

мислење на клиентот:

DEN 166.32
Достапност
Во достапна форма

Материјал : ПЕТ(Полиетилен Терефталат).Лесно да се примени & отстрани.На налепници не го оштети вашиот гитара или влијаат врз квалитетот на звукот.Без лепило ќе се остави зад себе, откако ќе кора исклучување на налепница.Супер-тенок!Само 0.07 мм дебелина.Тие изгледаат како ВИСТИНСКИ инлеи!Лесно да се примени & отстрани.Пломба Налепници се СУПЕР-ТЕНОК и Отстранлив!Можете да ги менувате вашите гитара толку лесно!!Тие ќе не фатат со вашите прсти додека играте!Тоа е можно да се користи прст леснотија спреј или лимон масло по примена на налепници.Без лепило ќе се остави зад себе, откако ќе кора исклучување на налепница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите