.

.

JMM Индустрии Регистриран медицинска Сестра Бела Caduceus Винил Decal Налепница Автомобил Прозорец Браник Медицински RN 6-Инчи Премиум Квалитет за Печатење УВ Отпорни Лами

JMM Индустрии Регистриран медицинска Сестра Бела Caduceus Винил Decal Налепница Автомобил Прозорец Браник Медицински

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Направен е во САД од страна на Ветеран во Сопственост на Компанијата.Лесно кора & држиме за апликација на било чиста, мазна површина..Кристално Јасно Ламинатни го прави тоа УВ, Нула, Отпорен на Вода & Водоотпорна.Употреба : Лаптоп, компјутер, камион, таблет, лента со алатки, hardhat, гимнастик, ѕид, авто, rv, итн..Автомобилската, печат, знак, додатоци, графички, внатре, надвор, безбедност, смешно.Премиум Квалитет Винил Decal/Налепница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите