.

.

Лејланд Дизајни Дин Agreste/Мачка Ноар Цитати Налепница Лист #1 Налепница Отворено Оценет Винил Налепница Decal за Windows, Браници, лап-топ компјутери или Занаети 5

Лејланд Дизајни Дин Agreste/Мачка Ноар Цитати Налепница Лист 1 Налепница Отворено Оценет Винил Налепница Decal

мислење на клиентот:

DEN 310.80
Достапност
Во достапна форма

Големина : 5" - Отпорен на Гребење Винил - Еко-Растворувач Мастило Технологија за Живописни Бои.Премиум отворено високи перформанси Винил.Направен да издржи harshest услови на отворено.Безбедни и Не-токсични,Водоотпорен Снег заштита и Анти-сонце,Сјајни и Светли,Густи и Издржливи.Во затворени простории и на Отворено за употреба.Исто така, може да се вметнат постојано и нема да има никакви остатоци кога ќе излупете го.Персонализирајте го вашиот работи - да им Даде на вашиот лаптоп, мобилен телефон или игри конзола сопствен изглед за да направите вашите пријатели љубоморен!Направи вашето патување случај веднаш препознатлив на аеродромот, или да дадат изјава за вашето возило да го зграби внимание на другите возачи.Одлично за било каква рамна површина - употреба на автомобил прозорец & браник, брод, џет ски, АТВ, телефон, лаптоп, шлем, аикидо, гитара случај, буквален за мрежа, ѕид, итн. 5 годишна гаранција против discoloring или исчезнува.Дизајниран и Направен во САД.Јасни слики, живописни бои, и страшни дизајни - овие лаптоп, автомобил, прозорец, ѕидови налепници и сл.се најголеми!На трајни винил стапови да било мазна површина, вклучувајќи таблети и уреди, велосипеди и скејтборди, и багаж случаи.Сакате да се префрлите на вашиот изглед?Тие кора од далеку лесно без да остават зад себе било каква штета.Приказ на вашата индивидуалност на лесен начин од страна на декорирање со овие исчезнат-отпорни водоотпорен decals - ќе бидете најкул дете на блок!.Направен да издржи екстремни надворешни услови, како и затворен.УВ отпорни нема да исчезнат или бојата.Го прави голем дар.Може да се користи на сите рамни површини како што се дрво, метал, ѕидови, пластика, лаптопи, iphone, гардероби, пченка дупки и многу повеќе апликации.Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите