.

.

Налепница Decal Црвено Слон Главата Мотор Возило Водоотпорна Гаража 24 X 21,1

Налепница Decal Црвено Слон Главата Мотор Возило Водоотпорна Гаража 24 X 21,1

мислење на клиентот:

DEN 2121.60
Достапност
Во достапна форма

Налепница Боја е Полн Колор печатење.Налепница, големина : 24 X 21,1 Инчи.Налепница големина (метрички) : 61 X 53,6 cm cm.Супер квалитет на печатење.Водоотпорен, sunproof, водоотпорна.Decals се направени од 60 или 70 microns полимерни винил постојан лепило и 6-7 година надворешна оценка.Може да се нанесува на влажна или сува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите